What's on your mind....??

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

default What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 01, 2013 9:15 pm

First topic message reminder :

E vërteta dhemb vetëm një herë, ndërsa gënjeshtra dhemb sa herë që e kujton...!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga Katilja prej Tue Aug 06, 2013 3:38 am

Gabova se te desha apo se nuk di te te harroj,
nese gabim ishte qe dashurise i buzeqesha apo se mendjen nga ti nuk mund ta largoj...Me nxihet mendja plot me pyetje nga kjo nate me shi...e kam une fajin per humbjen tende apo fajin e ke vec ti.
Te mbes kujtim kjo historia jone eshte mekat, kush nga ne te dy eshte fajtori, mbase fajin e ka e zeza nate, qe bashke me endrrat dhe ndjenjat e tua mi mori...Me nostalgji gjuaj shpirtin varfanjak, qe nga mungesa jote vuan e dashuri nuk ka aspak...e behem nje me shiun e me te nis e qaj,e serish e pyes veten: Cili nga ne pati faj???...


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Aug 06, 2013 9:10 amcak cak cakavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Aug 06, 2013 6:33 pm

"Sa më bosh të jenë kokat, aq më të gjata janë gjuhët."

| B. Lee |
avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga Katilja prej Tue Aug 06, 2013 9:17 pm

rëndesia e një personi nuk vlerësohet nga hapësira që zë, por nga boshlleku që le kur nuk është më.


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sun Aug 25, 2013 2:56 am

Edhe perandorët më të mëdhenj e kishin kuptuar,se pushtimi i zemrave është më i vështirë se ai i kështjellave...!!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Aug 26, 2013 3:37 am

Nje femer ka 8 lloje buzeqeshjesh :

Nje kur qesh me te vertete !
Nje kur eshte nervoze !
Nje kur buzeqesh por perbrenda ka nje trishtim te madh !
Nje kur eshte ne siklet !
Nje kur flet me miqte !
Nje thjesht per edukate !
Nje kur ben shaka !
Dhe nje qe eshte me e bukura nga te gjitha :
Kur flet per mashkullin qe dashuron !avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Aug 28, 2013 7:12 am

..Janë 3 gjëra që nuk mund të rrinë fshehur shumë gjatë: Dielli, Hëna dhe e Vërteta !avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Aug 29, 2013 10:25 pm

- Njeriu që ndërtoi anijen Titanik kur u pyet: Sa e sigurtë do të jetë? Me një ton ironik ai tha: "As Zoti s'mund ta fundosë atë". Ne të gjithë e dimë se çfarë ndodhi me titanikun!
- President i Brazilit, gjatë fushatës, ai tha: Se, nëse ai merr 500.000 vota nga partia e tij, "Madje as Zoti, s'do të mund t'a heqë atë nga presidenca". Sigurisht ai mori votat, por ai u sëmur dhe vdiq një ditë para se të bëhet president.
Garancia nuk ekziston. Puno, jeto ndershëm edhe tregoju njerëzve që i do e që vlejnë per ty.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sun Sep 22, 2013 8:47 pm

Nëse mund të bëhet, do ta bëj. Nëse është e vështirë të bëhet, do ta bëj patjetër...!

| Napoleon Bonaparte |avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga marino77 prej Mon Sep 30, 2013 7:06 am

ufff neser e hene dit e gjat dhe e veshtire kur e mendoj me iken truri
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga Katilja prej Mon Sep 30, 2013 5:22 pm

E dini çfare mendoj? Jeta duhet jetuar. Jam e sigurte se po ta mendojme thelle do kuptojme qe po mbijetojme. Harrojme te shijojme freskin e natyres, diellin e mengjesit, perqafimet e prinderve, keshillat e gjysherve, buzeqeshjet e njerezve te zemres... Duhet te mesojme te injorojme llafet dhe te degjojme psheretimat e zemres... Kaq


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga marino77 prej Mon Sep 30, 2013 9:09 pm


thone qe muzika te mban ne nivel te larte disponimi ...
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Oct 01, 2013 4:36 am

Nuk është e nevojshme të jesh i mirë për të gjithë.. Mjafton të jesh i mirë për personat e duhur !avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Oct 04, 2013 6:35 am

Fati kur e kuptoi që budallenjtë nuk i bënte dot të mençur, i bëri ata njerëz me shans.

|Michel de Montaigne|avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga marino77 prej Fri Oct 04, 2013 7:27 am

sa here vetem postoj .
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Oct 21, 2013 6:20 am

Njerezit qe zakonisht kercejne shume, sipas nje studimi, kane vetevleresim me te larte per veten dhe nje performance me pozitive ne jete...!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga marino77 prej Mon Oct 21, 2013 6:26 am

Dua të më tregosh çdo mendim të frikshëm të ndrydhur brenda teje.
Dua që sytë e tu 'të thyejnë' kockat e mia
Dua që çdo fjalë e jotja të ma "gërvisht" lëkurën ..
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Oct 21, 2013 6:39 am

Njeriu nuk është i përjetshëm, le të përpiqet të jetë e pavdekshme ajo që do të thotë dhe ajo që do të bëjë...!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga marino77 prej Mon Oct 21, 2013 6:52 am

Gabime kam bërë shumë, gjëra të këqija asnjëherë.
Nuk i harroj gabimet menjëherë, shpesh nuk i fal, por nuk hakmerrem: hakmarrja është vulgare si zilia.
Kjo më jep një forcë të ngjashme me atë të luanëve.
Një forcë që më bën të mos kem frikë nga asgjë.

(Anna Magnani)
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Oct 31, 2013 7:49 am

pune shume marume krejt   Blah   hihihiavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga marino77 prej Thu Oct 31, 2013 7:51 am

Jeta është si një monedhë..! Në njërën anë ndodhet dhimbja, dhe në anën tjetër lumturia: ku në të njëjtën kohë ti mund të shohësh vetëm njerën anë. Por mos harro, edhe ana tjetër ka rradhen e saj..!
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Nov 01, 2013 6:08 pm

Asgjë nuk është e ngjashme me ndjesinë që të jep kthimi në një vend që ka mbetur i pandryshuar dhe të zbulosh se je ti ai qe ke ndryshuar.

[ Nelson Mandela ]avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga Katilja prej Wed Jan 01, 2014 4:21 am

Nëna mbretëresha e shtëpisë Ëngjëll i fëmijërisë.. Mikëpritsja e miqësisë ... Durimi i pafundësisë
Nëna mbrojtësja e fëmijëve të saj, që në fillim të jetës, deri në skaj ...
Nëna fjala më e bukur, më e ëmbël .. Kënga për vajzën e saj nuse.. Kënga për djalin dhëndërr..
Dashuria e nënës deri në varr mbetet njësoj dhe këtë askush dhe asgjë smund ta ndryshoj ...
E kur zogjtë e saj bëhen pëllumba, e marin rrugën për shtegtim, vetëm zemra dhe shpirti i saj, çdhimbja ndjen e din ...


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Jan 27, 2014 6:33 am

Pikture e vecante, e bere e gjitha nga puthjet e kesaj artisteje!
avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi