What's on your mind....??

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

default What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 01, 2013 9:15 pm

E vërteta dhemb vetëm një herë, ndërsa gënjeshtra dhemb sa herë që e kujton...!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 01, 2013 11:06 pm

A e dini se:

Rreth 90 % te rasteve kur thuhet fjala "NUK E DI" eshte nje justifikim nga dikush qe mundohet te shmange te verteten!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 01, 2013 11:07 pm

Ne do të zgjohemi dhe do të flemë me mijëra herë në jetë, do të qeshim me miqtë dhe do të qajmë në dhomën tonë, do të përqafohemi nga dikush që na don shumë. Do të përballemi me mijëra situata dhe do të bëjmë gabime pa numërim, por në momentin që në do ndihmojmë dikë që ka me të vërtet nevojë, do të vëmë re se ky është momenti në të cilin kemi jetuar vërtet...!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga Blog prej Tue May 07, 2013 4:24 am

♛Melody♛ shkruajti:A e dini se:

Rreth 90 % te rasteve kur thuhet fjala "NUK E DI" eshte nje justifikim nga dikush qe mundohet te shmange te verteten!

E vertete!!
avatar
BlogShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Vendndollja Vendndollja : Europ.
Numri i postimeve Numri i postimeve : 28
Faleminderit Faleminderit : 7
Antaresimi Antaresimi : 25/04/2013

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue May 07, 2013 8:32 pm

Ti eja, o shpirt sonte me mua
dhe te ikim larg prej kesaj merzi,
ta leme pas kete bote gjithe dhimbje,
ku shpirtin na e mundon cdo stuhi!

_Llemadeoavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue May 07, 2013 9:00 pm

Mos ki frike nga asgje dhe asnje... I vetmi njeri qe ka ne dore lumturine tende eshte ai pertej pasqyres.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga Blog prej Wed May 08, 2013 1:05 am

Do ta kërkosh gjithnjë, është e kotë ta mohosh! Dhe në mes të njerëzve do ta ndjesh nevojën ta takosh si herën e parë që e ke parë. Dhe si herën e fundit, kur e humbe…
avatar
BlogShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Vendndollja Vendndollja : Europ.
Numri i postimeve Numri i postimeve : 28
Faleminderit Faleminderit : 7
Antaresimi Antaresimi : 25/04/2013

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri May 10, 2013 3:16 am

Sfida më e vështirë është të jesh vetvetja në një botë, ku çdokush përpiqet të të bëjë të ndihesh ndryshe...!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri May 10, 2013 3:25 am

Ai e kishte harruar, ose të paktën kështu mendonte, deri sa një ditë shikimet e tyre u perplasën rastësisht mes mijëra të tjerëve.Shtangen. . .

Shikonin njeri – tjetrin dhe askush nuk reagonte. . .

Ai priste nje shenje te vogel nga ajo. . .

Ajo nga Ai…

Ose ndoshta jo...

Qendronin ashtu te dy pa folur…

Pa reaguar…

Pa levizur askush....Dukej sikur nje hapesire akulli I ndante ata tani.

Gjithcka kishte marre nje tjeter drejtim

Ata kishin thyer premtimet qe I kishin bere njeri- tjetrit...

Nuk takoheshin me…

Nuk flisnin me me ore te tera ne tel…

Nuk flisnin pothuajse fare…

I kishte pushtuar heshtja…Ajo heshtje torturuese qe nuk i lejoji ti jepnin puthjen e lamtumires njeri tjetrin.

Ajo heshtje e urryer tek e cila fshiheshin shume “Pse?”

Ajo heshtje qe askush nuk pati guximin ta thyente…Ata rrininn ashtu ne distance nga njeri tjetri, pa levizur, pa qeshur, pa folur,

...tani ishin dy te huaj...avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri May 10, 2013 3:37 am

Cdo njeri ka dy buzëqeshje:Të buzëve që ja jep kujtdo dhe të syve që ja jep njerëzve më të rëndësishem..!!

|Claire Christie|avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 15, 2013 6:56 am

Koha i jep te gjitha pergjigjet!!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 15, 2013 6:58 am

-Eshte e vertet,,qe femrat jan engjej..
-Qielli i ka leshuar ne toke..
-Ne menyr qe atje lart,,te ket qetesi.. hihihiavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 15, 2013 6:58 am

Kur 1 Femer Qan
Dije se te do,dhe eshte ber si zakon.

Po kur 1 Mashkull Qan
Dije Se Ska Per Te Te Harruar Kurre,Dhe Esh Gati Ta Fali Dhe Jeten Per Tyavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 15, 2013 6:59 am

Kembengulja Te Ndihmon Te Arrish Suksese Te Medha. . . .!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 15, 2013 6:59 am

Sado e Forte Te Jete Era Mali Nuk Gjunjezohet . . .!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 15, 2013 7:00 am

Nëse rrezikon mund të humbasësh . . nëse nuk rrezikon ke humbur...!!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu May 16, 2013 11:37 pm

Mund të bjerë shi atje jashtë, në tokë, në rrugë... mos e ki frikë shiun që lag, por atë që sjell trishtim në zemrën tënde. Nëse bie shi, vish atë çka është e papërshkueshme prej tij, buzëqeshjen tënde. Një gjë është e sigurtë, shiu do të pushojë dhe do të dalë dielli, i cili gjithmonë qëndron pas reve. Gjithmonë.

| Stephen Littleword |avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sat May 25, 2013 11:03 pm

Problemi është se njerëzit i duan gjërat përjetësisht. Bien në dashuri dhe duan ta kenë deri në fund të jetës, por harrojnë që çdo gjë është e përkohshme. Një ditë mund të ndodhë që ai nuk do të të dojë më dhe do të të braktisë ose do të të tradhtojë.Dhe ti duhet të jesh e përgatitur për atë ditë. Nëse nuk je, do e kalosh jetën duke urryer.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sat May 25, 2013 11:03 pm

"Deshtimi eshte brumi me te cilin gatuajme triumfin."avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sat May 25, 2013 11:04 pm

Gjerat e pamundura jane per njerezit pa guxim !¡avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sat May 25, 2013 11:04 pm

Cdo gje ne jet vjen me nje cmim. Por pyetja eshte, a je gati ti te paguash ?avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga Katilja prej Sat Jul 13, 2013 7:01 pm

Kush jemi ne qe gjithmone kerkojme tek te tjeret ate qe nuk kemi vete.Qe si kryenec ngrejme koken lart e te tjeret si shohim.Shkelim mbi to si letra te zhubrosura ne toke,fjalet e tyre na duken si te atij lypsarit ne rruge qe ne i kalojme afer, e syte nuk ja hedhim kurre e ne disa raste dhe e fyejme!
Me ironine qe tregon asgje tjeter vetem cinizem mbulojme veten tone.Fshihemi pas guackes se egoizmit e drejtojme gishtin gjitmone tek dikush tjeter!
Si lajkatar tregojme meshire per cdo njeri por qe e verteta pas saj eshte aq e thelle saqe askush nuk e merr mundimin ta imagjinoje, e jo me ta kerkoje e ta tregoje me dashamiresi.


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Jul 29, 2013 2:59 am

“Më mirë të qëndrosh i qetë dhe t’i bësh të tjerët të mendojnë që je budalla, sesa të flasësh dhe t’ju heqësh të gjitha dyshimet.” ~Abraham Lincolnavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Jul 29, 2013 4:41 pm

Dhe që te ngjitesh ne sferat me te larta te kesaj bote, duhet medoemos, që zgjuarsine ta kthesh ne dinakeri te zhdervjellte, vullnetin ne egersi prej bishe, ambicjen ne cinizem, moralin ne mirsjellje formale..!!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sun Aug 04, 2013 8:16 am

Buzëqeshja është fjalë e bukur pa shkronja .avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: What's on your mind....??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi