Thoni dicka..........

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

default Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 01, 2013 9:13 pm

First topic message reminder :

Pasuria nuk sjell gjithmonë lumturi, por një njeri i lumtur është gjithmonë i pasur.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Nov 20, 2013 10:04 pm

marino77 shkruajti:- Ai eshte ne linje
- Ajo eshte ne linje
- Asaj i mungon ai
- Atij i mungon ajo
- Ai pret t'i shkruaje ajo
- Ajo pret t'i shkruaje ai
- Ajo i ben like sts-ve te tij
- Ai i ben like sts-ve te saj
- Ai shikon profilin e saj
- Ajo shikon profilin e tij
Eh ne fund asnje s'merr guximin ti flasin njeri-tjetrit!

Rrofte krenaria
hahahahah lol2avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga marino77 prej Wed Nov 20, 2013 10:07 pm

shume persona bejne sikur na duan ndersa une bej sikur i besoj
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga Katilja prej Wed Jan 01, 2014 4:09 am

[b]E di cdo te thote te kesh larg dike? Te mendosh 24 ore cfare ben, te kesh frike mos i ndodh gje, te lutesh per te cdo dite, te qash, te qeshesh duke kujtuar batutat, te rrish neteve pa gjum duke folur e enderruar te ardhmen me te, te presesh me padurim ta perqafosh ta puthesh, ta ndjesh! Ti qe mundesh te jesh me te, vlersoje, sepse nje dite kur te jete larg, do te te mungoj aq shume saqe do doje te ktheje kohen per te degjuar qofte edhe njehere ate frymemarrje aq te njohur! Ti nuk e ke idene cdo te thot te duash e te ndajne kilometrat, ti nuk e di cdo te te thote, te te mungoj dikush! Ti e ke afer, e ndjen e sheh, e puth dhe e hedh tutje! Mbaje fort sa e ke tendin, e ne e do vertet, mos e ler kurre te ike! Sepse ai qe iken njehere, nuk do kthehet me kurre, te pakten jo i njejti! Mbroje dashurine, mbroje sa e ke ne dore![/b]


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi