Thoni dicka..........

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

default Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 01, 2013 9:13 pm

First topic message reminder :

Pasuria nuk sjell gjithmonë lumturi, por një njeri i lumtur është gjithmonë i pasur.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Aug 28, 2013 7:02 am

Lumturia është një realitet i brendshëm,jo i jashtëm: prandaj nuk varet nga ajo që kemi, por nga ajo që ne jemi..!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Aug 29, 2013 10:28 pm

Per shkak te perqindjes se larte te kripes, ne Detin e Vdekur, nuk ka qenie te gjalla, gjithashtu njerezit mund te qendrojne fare lehte ne siperfaqen e ujit!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Sep 02, 2013 5:05 am

Ndonjehere duhet te lendohemi qe te rritemi,duhet te humbim qe te fitojme sepse ndonjehere mesimet me te mira fitohen nepermjet dhembjes!"

| Ramiz Karaeski |avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Sep 10, 2013 8:43 pm

Personazhet e filmit EZEL me origjin shqiptare sipas qefit tim:
EZELI: LACJAN ..cun me zemer,kavalier,futet ne shpin dhe makinen e te tjerve pa pik problemi
DAJ RAMIZI: DIBRAN..me inteligjentsec duhet
KENANI:VLONJAT ..p.. seme
EJSHANI:TROPOJANE..2 metra femer,goc gangstere
SELMA:TIRONCE..e civilizuar dhe goc delikate..pjeshk blloku
BADE:NGA FSHATRAT E POGRADECIT..kokrra fshatares..si konviktore
ALI DARA:PREJ FANIT TE MIRDITES...ben ate qe menon edhenqs e ka gabim..i beson vetes se tij
TEFO:NGA SHKODRA..i beses dhe ben per shoqnin
SHEBNEMI:KORCARE...vajze e bukur dhe pak kurv
XHENGIZI:NGA LUZNIA (DIBRA)...i zgjut por skuth i keqavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sun Sep 22, 2013 8:29 pmStina e tretë e vitit, vjeshta, në hemisferën veriore të Tokës fillon sot në orën 16:49. Në këtë kohë, në hemisferën jugore fillon pranvera. Vjeshta zgjat deri më 21 dhjetor në orën 12.12, kur fillon dimri.
Dhe në fakt në vendin tonë, Vjeshta ka nisur të ndihet lehtë dhe kjo nga temperaturat që kanë rënë me rreth 15 gradë, krahasuar më stinën e verës, ku maksimalja kaloi 40 gradë Celsius.


avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga marino77 prej Mon Sep 30, 2013 6:50 am

pershendetje all !! mund te me thot dikush pse me dalin vetem 5 opsione? flm
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga Katilja prej Mon Sep 30, 2013 5:25 pm

Asnjë zgjidhje nuk është e përjashtuar nga keqardhja...


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Oct 02, 2013 12:54 am

Aftesia ka shume pak vlere pa mundesine...

( Napoleon Bonaparte )avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga Katilja prej Wed Oct 02, 2013 4:42 am

Nëse mendimi juaj, është të biesh në sy të tjerve... Atëher dije se është mendim i gabuar


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga marino77 prej Tue Oct 15, 2013 1:12 am

hello
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sun Oct 20, 2013 2:51 am

"Perdor Buzeqeshjen tende per te ndryshuar boten. 
Mos ler boten te ndryshoje buzeqeshjen tende." avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga marino77 prej Sun Oct 20, 2013 9:19 am

Ti me mesove
se shiu s'lag as trup as shpirt
kur ke nje dore qe te mban doren,
se e tera gjithesi
as gjysmen tende s'ploteson
Si s'mundi dashuria jote t'i mposhte gjithe kotesite?
pse duhej me domosdo te ndodhte
qe te provoja kaq zhgenjim!
Ti me mesove
se bote e egerr s'eshte si ne perralla shpirti im
s'ka sinqeritet,vdiq pergjithmone padjallezia bashke me ty
Do vijne,vjeshte te tjera ne deren time ,natyrisht
por c'mbeti ne shpirt nga e djeshmja,askush s'do dije
Le te tretet permbi sy shikimi yt ne cdo enderr
mos dil prej neteve te pritjes,te mbaj ne zemer...
Ti me mesove
se mengjesi fillon vetem me syte e tu
s'ka gje se ike e s'kthehehesh,
i kam skicuar ata ne tru..
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Oct 21, 2013 5:24 am

Kur ke një qëllim edhe shkretëtira bëhet rrugë!

| Proverb Tibetian |avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga marino77 prej Mon Oct 21, 2013 6:07 am

S'mund të them,
Asgjë, nuk më la!
Do t'ishte krim...
Imazhin e saj…….
A nuk është gjithçka?!
Atëherë...
Dhe pak breng, në shpirtin tim.
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Oct 30, 2013 10:58 pm

Zakonisht njerezit qe qeshin me shume me shakate tuaja jane njerezit qe jane me te interesuar per t'ju njohur ne menyre romantike...!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga marino77 prej Thu Oct 31, 2013 7:35 am

Më dhuro një rreze dielli, një buzëqeshje, një fllad ere, një agim, një muzg, ... fjalët e tua më të sinqerta...
Më dhuro ndershmëri, qetësi, besnikëri, sinqeritet.
Nuk kam nevojë për para, unaza, veshje, privilegje.
Më dhuro dashurinë tënde.
Ndaje me mua gëzimin tënd...
Nuk kam nevojë për gjë tjetër veçse për ty.

(Anton Vanligt)
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Nov 01, 2013 6:17 pm

Mos pesho fjalët që thuhen....por vlerëso gojën e personit nga e cila dalin.!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga marino77 prej Fri Nov 01, 2013 11:46 pm

Zëri yt më tingëllon si një melodi e lashtë;
E shpirti merr krah në tonin e zjarrtë;
Sa shumë kam pritur kthej kokën të flas;
Por ajri m’a treti çdo fjalë dalngadalë!
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Nov 12, 2013 7:28 am

Mos harroni asnjehere origjinen tuaj 

Bill Gates ne nje restorant 

Pasi mbaron dreken ngrihet dhe i le kamarierit 5 dollare bakshish. Shikon fytyren e cuditur te kamarierit dhe e pyet:

- Ka ndonje gje qe nuk shkon?

- Epo, i thote kamarieri, Ju qe jeni njeriu me i pasur i botes me late bakshish 5 dollare, nderkohe qe djali juaj me ka lene 500 dollare.

- Eee, i pergjigjiet Bill, ai eshte djali i njeriut me te pasur te botes, ndersa une jam djali i nje marangozi.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga marino77 prej Tue Nov 12, 2013 7:42 am

Ne qoftese don te jem afer teje gjithmone,mos me kerko te te dua,thjesht shtrije doren me thuaj jam ketu nuk iki,t'i vlen shume
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga marino77 prej Wed Nov 13, 2013 2:37 am

pershendes
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Nov 20, 2013 6:32 pm

Femrat kane dyfishin e receptoreve te dhimbjes ne trup krahasuar me meshkujt, por kane nje kufi tolerance me te madhe te ndjeshmerise se dhimbjes .avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga marino77 prej Wed Nov 20, 2013 9:09 pm

pershendetje
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Nov 20, 2013 10:02 pm

Personat qe kane zakon te ecin shpejt, ne pergjithesi kane me shume vetebesim dhe jane me te lumtur se personat qe ecin ngadale!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga marino77 prej Wed Nov 20, 2013 10:04 pm

- Ai eshte ne linje
- Ajo eshte ne linje
- Asaj i mungon ai
- Atij i mungon ajo
- Ai pret t'i shkruaje ajo
- Ajo pret t'i shkruaje ai
- Ajo i ben like sts-ve te tij
- Ai i ben like sts-ve te saj
- Ai shikon profilin e saj
- Ajo shikon profilin e tij
Eh ne fund asnje s'merr guximin ti flasin njeri-tjetrit!

Rrofte krenaria
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Thoni dicka..........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi