Hiqet nga youtube klipi I ri I Zajminës

Shko poshtë

default Hiqet nga youtube klipi I ri I Zajminës

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Jun 04, 2013 12:10 am

Zajmina Vasjari sapo ka lansuar klipin e saj më të ri të këngës ‘I kom’, në të cilin ajo shfaqet shumë sensuale dhe seksi.
Pati shumë komente rreth klipit, pasi pjesë e tij ishin artileri e rëndë ushtarake, dhe në anën tjetër Zajmina dukej shumë joshëse, me sharmin dhe linjat seksi që e karakterizojnë.
Por kanë mjaftuar vetëm pak ditë që kënga ‘I kom’ të marrë qindëra mijëra klikime, dhe pastaj të hiqet nga You-tube. Ende nuk dihen shkaqet dhe se kush e hoqi videon nga you-tube, por që nga mbrëmja e kaluar ajo nuk është në dispozicion në Youtube për adhuruesit.
Ne shpresojmë që kushdo që e ka bërë këtë, të ketë konsideratë dhe të ua kthej sërish mundësinë fansave të dëgjojnë dhe të shikojnë klipin e tyre të preferuar.
Si duket e gjithë kjo është e qëllimshme, me të gjitha klipet të cilat po pëlqehen shumë qysh në fillimin e lansimit të tyre.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi