Nëse e gjen je i zgjuar… – Vetëm 5% të njerëzve e gjetën përgjigjen!

Shko poshtë

default Nëse e gjen je i zgjuar… – Vetëm 5% të njerëzve e gjetën përgjigjen!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri May 31, 2013 12:51 amKujdes, nuk është trik mashtrues!
Mund ti përgjigjeni 7-të pyetjeve në vijim me të njëjtën fjalë?
1. Fjala ka 5 germa!
2. Ekzistonte para Zotit…
3. Është më e madhe se Zoti…
4. Është më e keqe se djalli…
5. Të varfrit e kanë…
6. Të pasurit nuk e kanë nevojë…
7. Nëse e ha do vdesësh….
E gjetët?

Nëse jo, atëherë vijon për përgjigjen!
Nuk është trik mashtrues!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Nëse e gjen je i zgjuar… – Vetëm 5% të njerëzve e gjetën përgjigjen!

Mesazh nga Katilja prej Tue Jul 16, 2013 2:38 am

esht asgjeja??


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi