Nje Leter Interesante E Shkruar Nga Nje Djale Amerikan, Per Te Gjitha Vjzat…!

Shko poshtë

default Nje Leter Interesante E Shkruar Nga Nje Djale Amerikan, Per Te Gjitha Vjzat…!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 22, 2013 12:38 am

“Vajza, duhet te kuptoni disa gjera…
Neve nuk merzitemi nese flisni me djem te tjere, nuk merzitemi nese keni shoke meshkuj, por kur jemi diku me ju dhe vjen nje djal…ju i hidheni siper pa e prezantuar e harroni qe edhe ne jemi ne te njejten dhome, kjo na nervozon!
Ne nuk merzitemi nese dergoni mesazhe me shoket tuaj. Por kur kjo gje ndodh ne 2 te nates, na ben te dyshojme. Cfare mund te kete kaq te rendesishme ne oren 2 te nates?!
Nese ju themi: e bukur, e mrekullueshme, simpatike nuk po genjejme, prandaj mos na thoni qe nuk kemi te drejte sepse nuk do reshtim kurre se theni keto fjale…
Karakteristika me sensuale e nje vajze eshte besimi ne vetvete. Na puthni kur nuk mund te na shikoje askush, por edhe nqs na shikojne…do ishte akoma dhe me bukur!
Nuk duhet te visheni enkas per ne, nese ju ftojm diku mos vishni fundin me te shkurter qe keni dhe sa me shume tualet te mundeni. Neve na pelqeni per ate qe jeni ne te vertet. Per shembull, mua me pelqen me shume nje vajze e veshur me nje bluze te thjesht dhe atletet e mia!
Mos e merrni seriozisht cdo gje qe ju themi. Sarkazma eshte nje gje e mrekullueshme. Mos u merzitni edhe per gjerat me te vogla. Mos na tregoni sa se ksi esht Brad Pitt apo Jessy McCartney …Eshte e merzitshme. Keni shoqet tuaja per te folur per kto gjera…
Dua te theksoj, se nese nje djal ju trajton keq, mos u perpiqni ta ndryshoni sepse nuk ka per te ndryshuar!
Gjeni dike qe tju bej te buzeqeshni kur ndiheni keq, dike qe t’ju fale edhe kur gaboni. Qe t’ju doje pavaresisht dhimbjes qe mund t’i shkaktoni. Dike qe do te lere ne mes punen qe ka ne dore, vetem per t’ju thene ‘Te Dua!’/kuriozitete dhe enigmaavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Nje Leter Interesante E Shkruar Nga Nje Djale Amerikan, Per Te Gjitha Vjzat…!

Mesazh nga Katilja prej Tue Jul 16, 2013 2:39 am

e kam lexu...sma merr mendja se jan tverteta prz ndoshta jan vec fjal


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi