"Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

Shko poshtë

default "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Nov 05, 2013 11:44 pm

"Unë kam nevojë për të holla, kështu që do të shes gjënë më të shtrenjtë që kam unë". Kështu e ka nisur njoftimin 18-vjeçaria siberiane, e cila e ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj. 
Vajza e njohur vetëm me pseudonimin “Shatuniha” e ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj në internet. Sipas gazetave lokale, fituesi është një person i quajtur Evgenij Volnov, i cili ka ofruar 27 mijë dollarë, për një natë pasiononte me vajzën. Më herrët vajza ka pasur edhe oferta të tjera, të cilat kanë arritur deri në 20 mijë dollarë. 
Vajza, e cila jeton në qytetin e Krasnoyarsk në Siberi, ka sqaruar disa nga rregullat që ka ajo para se të shesë virgjërinë. Ajo thotë që si fillim duhet të njohë njëherë personin dhe më pas të shkojnë në hotel. Pasi të kenë shkuar në hotel, burri duhet të paguajë shumën prej 27 mijë dollarë dhe pastaj vajza do të jetë e gatshme. Pavarësisht polemikave kundër prostitucionit, policia shpjegoi se iniciativa nuk shkel ligjin.
/Tgcom24/Shekulli Online/ E.L/
 avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

Mesazh nga marino77 prej Wed Nov 06, 2013 1:50 am

te lumte moj ruse te lumte se ja parate i more e qefin e bere hahah
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Nov 06, 2013 2:00 am

U ba mode tash kja pune, s'di se ku po dalin femrat nga ky trend.. lol2avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

Mesazh nga marino77 prej Wed Nov 06, 2013 2:23 am

ca jan 27000 dollare ? makina ime ben 22000
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: "Dua para, do të shes gjënë më të shtrenjtë, virgjërinë" (FOTO)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi