Tuna provokon të dashurin, një femër ia prek ‘zogun’

Shko poshtë

default Tuna provokon të dashurin, një femër ia prek ‘zogun’

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Nov 05, 2013 3:21 amKëngëtarja seksi, Tuna Sejdiu, me prekjet e saj provokative dhe me këngët e saj domethënëse ka çmendur publikun, jo vetëm meshkujt por edhe femrat. 
Këngëtarja seksi është përfolur kohët  fundit për ‘zogun e saj’, të cilit i ka dedikuar edhe një këngë. Por, Tuna sërish ka provokuar publikun nëpërmjet një fotoje, por këtë herë një femër ia ka prekur ‘zogun’. 
Në foton shihet Tuna që ka dal me pjesëmarrësen "X Factor Albania", Arilenën, e cila me gjestin e saj ka provokuar edhe të dashurin e Tunës.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Tuna provokon të dashurin, një femër ia prek ‘zogun’

Mesazh nga marino77 prej Tue Nov 05, 2013 4:50 am

u prishen dhe kengetaret haha gjysmat lesbike na dolen
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi