Lini nje mesazh..

Shko poshtë

default Lini nje mesazh..

Mesazh nga marino77 prej Sat Nov 02, 2013 8:23 am

Eshte shume e thjeshte te fitosh nje shoqeri ,por eshte shume e veshtire per ta mbajtur ate ...
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Lini nje mesazh..

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sat Nov 02, 2013 8:49 am

Asnjehere Mos U Kenaq Me Pak . . . Kur E Di Qe Meriton Me Shumeavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Lini nje mesazh..

Mesazh nga marino77 prej Sat Nov 02, 2013 8:52 am

Për të kuptuar se sa na duan miqtë tanë, mjafton ti trajtojmë keq vetëm një herë!
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Lini nje mesazh..

Mesazh nga Katilja prej Sun Nov 03, 2013 9:52 pm

“Njerëzit e bukur nuk janë gjithmonë të mirë, por njerëzit e mirë janë gjithmonë të bukur!”


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Lini nje mesazh..

Mesazh nga Tech2 prej Wed Nov 06, 2013 7:00 am

Very Happy Very Happy


I zgjuar eshte dikush qe, ne nje plazh nudistesh, mban mend fytyrat e atyre qe pa
:arrow:
avatar
Tech2Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 46
Faleminderit Faleminderit : 14
Antaresimi Antaresimi : 23/04/2013

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Lini nje mesazh..

Mesazh nga marino77 prej Wed Nov 06, 2013 7:02 am

Dëshiroj t’ë përcjellë për të gjithë ju, një mesazh pozitiviteti: le të besojmë në forcën që ndodhet tek secili prej nesh, le të besojmë në mendimet dhe në dëshirat tona, le të udhëhiqemi nga emocionet tona dhe të provojmë ta ndryshojmë jetën që na rrethon !
Le të rindezim ëndrrat tona!
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Lini nje mesazh..

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Nov 20, 2013 6:30 pm

"Në këtë botë je në provim. Nga çasti në çast, mund të të tërhiqet fleta e provimit dhe të përfundoje koha që Zoti veçoi për ty. Prandaj, përqëndrohu tek fleta jote dhe lëri fletët e të tjerëve."avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Lini nje mesazh..

Mesazh nga Katilja prej Wed Jan 01, 2014 4:16 am

Tre gjërat në jetë të cilat në qoftë se njëherë ikin nuk do të kthehen më: Koha, fjalët, mundësia.
• Tre gjërat në jetë të cilat mund të shkatërrojnë personalitetin: hidhërimi, krenaria dhe paaftësia për të falur.
• Tre gjërat në jetë të cilat askush nuk guxon ti humbas: shpresën, paqen, respektin.
• Tre gjërat më të çmueshme në jetë: dashuria, familja dhe shoqëria, mirsjellja.
• Tre gjërat në jetë të cilat nuk janë të caktuara: fati, suksesi, ëndrra – dëshirat..


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Lini nje mesazh..

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Jan 27, 2014 7:15 am

Ne e ndertojme jeten nga gjerat qe marrim por jetojme nga gjerat qe japim!

Churchillavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Lini nje mesazh..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi