Mos nenvlerso......

Shko poshtë

default Mos nenvlerso......

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Nov 01, 2013 6:33 pm

Ne jete,mos nenvlerso askend;Nje krimb i vogel mund te rrezoje nje peme SHEKULLORE.!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mos nenvlerso......

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Nov 13, 2013 2:19 am

Dhjetëra programe për zhdukjen e dinosaurëve dhe askush nuk shqetësohet për zhdukjen e "Faleminderit", ''Pershendetje", "Më fal''...!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mos nenvlerso......

Mesazh nga marino77 prej Wed Nov 13, 2013 2:45 am

fjalet e vogla sepse ato mund te ndezin zjarrin e madh
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mos nenvlerso......

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Nov 15, 2013 11:13 pm

Sot ne bote ka aq shume arme nukleare, sa do te mjaftonin per te shkaterruar cdo njeri qe ka ekzistuar dhe ekziston ne bote gjate gjithe ekzistences tone!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mos nenvlerso......

Mesazh nga Katilja prej Wed Jan 01, 2014 4:17 am

veten sepse asnje e asgje smund tjet i mire sa ty


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mos nenvlerso......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi