Gjithmone do jete dicka.....

Shko poshtë

default Gjithmone do jete dicka.....

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Nov 01, 2013 6:32 pm

Seriozisht kam frike ti njoh njerezit !
Gjithmone do jete dicka brenda tyre qe do te te surprizoje pafund!
Madje do te te zhgenjeje ! Fatkeqesisht!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Gjithmone do jete dicka.....

Mesazh nga Katilja prej Wed Jan 01, 2014 4:19 am

qe te ta prishe diten


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi