Propozim për martesë në qendër të Tiranës

Shko poshtë

default Propozim për martesë në qendër të Tiranës

Mesazh nga marino77 prej Thu Oct 31, 2013 8:05 am

Një i ri i ka propozuar për martesë të dashurës së saj në qendër të qytetit. Këtë herë nuk bëhet fjalë për ndonjë qytet perëndimor, por e gjitha kjo ka ndodhur në Tiranë. Gjithçka ishte organizuar nga Kljadi bashkë me miq të tij. “Gjithçka nisi si një ide... për t’u finalizuar në sheshin Skënderbej, date 5 tetor 2013. Realizimi i një ëndrre, t’i propozoja të fejuarës time për martese pas 4 vitesh të mrekullueshme të kaluara së bashku... Gjithçka ishte surprize për të”, shprehet Klajdi.

Përgjigja e Jonës ishte PO!
shekulli.
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Propozim për martesë në qendër të Tiranës

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Oct 31, 2013 8:12 am

ja paska kalu sander mafishes...Very Happyavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Propozim për martesë në qendër të Tiranës

Mesazh nga marino77 prej Thu Oct 31, 2013 8:16 am

si thua melody eshte bukur keshtu ?apo e beri per me terheq vemendjen e njerzve ?
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Propozim për martesë në qendër të Tiranës

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Oct 31, 2013 8:19 am

un them se e ka bere vetem per facebook dhe you tube kete gjest dhe video sepse keshtu eshte moda e fundit...avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Propozim për martesë në qendër të Tiranës

Mesazh nga marino77 prej Thu Oct 31, 2013 8:20 am

edhe un keshtu mendoj
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default ''ELMA, WILL YOU MARRY ME?''

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Oct 31, 2013 8:25 am


Nje propozim interesant vjen kete here nga nje cift Shqiptar. Vajza ne fjale, Elma nuk dinte asgje per surprizen qe e priste, dhe gjithcka ndodhi kur i dashuri saj Florimi, i cili eshte dhe nje arkitekt, e ftoj ate ne nje nga godinat e Prishtines. Pasi u ngjiten siper saj, rreth 8 njerez po kercenin poshte godines, duke mbajtur ne duar nje parrulle te madhe te organizuar nga i dashuri i saj ne te cilen shkruhej: 

''ELMA, WILL YOU MARRY ME?'' 

Mes loteve dhe gezimin ajo pranoi  Jete te lumtur i urojme 


Ja dhe nje tjeter propozim...avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Propozim për martesë në qendër të Tiranës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi