Zanfina Sjell Klipin “Ma Ngat” (VIDEO)

Shko poshtë

default Zanfina Sjell Klipin “Ma Ngat” (VIDEO)

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Oct 30, 2013 8:18 pm

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka publikuar këngën dhe klipin e saj më të ri me titull “Ma ngat”. Sportive dhe në formë Zanfina ka sjellë këtë produksion të ri për fansat e saj. Gjithashtu këngëtarja ka shfrytëzuar edhe këtë rast për të ekspozuar linjat e saj nëpërmjet veshjeve të ndryshme gjatë klipit. Realizimi i këngës ka ardhur në kujdesin e Zzap & Chriss ndërsa teksti është sjellë nga Robb Daddy. Për klipin është kujdesur Video Art. Mbetet për tu parë nëse ky klip do të marrë suksesin dhe pritshmëritë që ka Zanfina. Redaksia OnlineKëngëtarja Zanfina Ismaili ka publikuar këngën dhe klipin e saj më të ri me titull “Ma ngat”. Sportive dhe në formë Zanfina ka sjellë këtë produksion të ri për fansat e saj. Gjithashtu këngëtarja ka shfrytëzuar edhe këtë rast për të ekspozuar linjat e saj nëpërmjet veshjeve të ndryshme gjatë klipit. Realizimi i këngës ka ardhur në kujdesin e Zzap & Chriss ndërsa teksti është sjellë nga Robb Daddy. Për klipin është kujdesur Video Art. Mbetet për tu parë nëse ky klip do të marrë suksesin dhe pritshmëritë që ka Zanfina. avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi