Seks në metronë e Romës, ja fotoja që po bën xhiro në internet

Shko poshtë

default Seks në metronë e Romës, ja fotoja që po bën xhiro në internet

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Oct 30, 2013 8:06 pm
Një foto e pa censuruar po bën xhiro në internet, dhe kryesisht në Itali. Kjo pasi dy persona janë fotografuar duke kryer marrëdhënie seksuale në metronë e Romës.
 
Gjatë kësaj kohë, në foto shihet se rreth e qark kishte edhe udhëtarë të tjerë të ulur në ndenjëset e metrosë. Por çifti ka vazhduar pa u shqetësuar nga kjo gjë.  
Fotoja u publikua fillimisht në faqen në Facebook “Roma ta shpif” me diçiturën: “Të rinjtë s’duhet të thonë më se të marrësh metronë nuk është një gjë e këndshme”.
Komentet të shumta kritikojnë këtë veprim duke thënë se nuk është e drejtë dhe nuk është as normale. Një nënë thotë se ajo ka tri vajza dhe nëse do të ndodhej para një skene të tillë nuk do mbante përgjegjësi për veprimet e saj. Ndërsa dikush tjetër thotë se, përderisa nuk jemi kafshë atëherë duhet t’i frenojmë impulset tona. avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi