Tani merr gjobë edhe me Porsche Panamera

Shko poshtë

default Tani merr gjobë edhe me Porsche Panamera

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Oct 25, 2013 9:06 pmNjë nga gjërat që më ka bezdisur shumë në gjithë këto vite ka qenë fenomeni i mosndalimit dhe mosgjobitjes së mjeteve luksoze nga policia. Praktikisht, me një Tuareg apo Land Rover (apo dhe ndonjë Hundai të ri fundja, mjaft të jetë i madh dhe i zi) mund ta ngasësh si të duash, dhe parkosh ku të kesh dëshirë, pa asnjë pasojë.
Gjobat janë për Fordat, Fiatat, Golfat e vegjël, benzat e vjetër dhe makinat e tjera të shtresës së mesme... Luksi është mbi ligjin, është rregulli fyes që aplikohet në shumicën e rasteve tek ne. Ndaj, kjo foto në dukje krejt banale, është një imazh i rrallë dhe i veçantë në Tiranë. /peshkupauje/avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi