Mendoj se..........??!!

Shko poshtë

default Mendoj se..........??!!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sun Oct 20, 2013 2:37 am

Vendi i duhur esht aty kur ti resht se kerkuari sa esht ora.... avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mendoj se..........??!!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Oct 21, 2013 5:29 am

Kur bën gjithmonë atë që të duket ty e drejtë, të pakten ke sigurinë se do të kënaqet dikush: vetja jote. Për të tjerët nuk ke asnjëherë garanci, edhe kur përpiqesh shumë t'i kënaqësh.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mendoj se..........??!!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Nov 13, 2013 2:13 am

Po deshe te jesh i menqur, mesohu te pyesesh me mend,
te degjosh me vemendje,
te pergjigjesh i qete dhe ,
te pushosh se foluri kur nuk ke cfare te thuash.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mendoj se..........??!!

Mesazh nga marino77 prej Fri Nov 15, 2013 10:31 pm

SE NESE POPULLI SHQIPTQR I THOTE NJE ZERI JOOOOOOOOO AMREVE SIRIANE NE SHQIPERI EDHE EDI RAMA ATE DO TE THOTE JOOOOO
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mendoj se..........??!!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Nov 15, 2013 10:35 pm

marino77 shkruajti:SE NESE POPULLI SHQIPTQR I THOTE NJE ZERI JOOOOOOOOO AMREVE SIRIANE NE SHQIPERI EDHE EDI RAMA ATE DO TE THOTE JOOOOO
 Do i thote "jo" ky pskikopati por do ti marre dhe meritat per vete sikur se ka patur ndermend te thote po asnjehere..avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mendoj se..........??!!

Mesazh nga marino77 prej Sun Nov 17, 2013 8:17 am

se un dhe melody gjetem cdo parashikim te mundshem
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mendoj se..........??!!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Nov 20, 2013 6:50 pm

Të jesh perfekt është e pamundur.. të jesh si të tjerët, mundesh.. të jesh vetvetja, duhet!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mendoj se..........??!!

Mesazh nga marino77 prej Wed Nov 20, 2013 9:14 pm

mendoj se dite me te veshtira na presin.....
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mendoj se..........??!!

Mesazh nga Katilja prej Wed Jan 01, 2014 4:16 am

Kur mendimi i fundit i natës përputhet me të parin e mëngjesit e në mes të pasdites marin nga një kafe sëbashku, do kuptosh që dikush zgjon ëndrrat e tua para teje e luan me to gati gjithë ditën.


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mendoj se..........??!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi