Cila esht pija juaj Alkolike e preferuar...?

Shko poshtë

default Cila esht pija juaj Alkolike e preferuar...?

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sat Oct 19, 2013 8:07 am

Cila esht pija juaj Alkolike e preferuar...?


avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Cila esht pija juaj Alkolike e preferuar...?

Mesazh nga marino77 prej Sat Oct 19, 2013 9:26 am

wiski
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Cila esht pija juaj Alkolike e preferuar...?

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sun Oct 20, 2013 2:29 am

Whisky dhe qumshti hihihiavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Cila esht pija juaj Alkolike e preferuar...?

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Oct 21, 2013 5:34 am

rakia por kur e pine te tjeret hihihiavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Cila esht pija juaj Alkolike e preferuar...?

Mesazh nga marino77 prej Mon Oct 21, 2013 5:49 am

uzo dhe amita
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Cila esht pija juaj Alkolike e preferuar...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi