Femrat i josh pasuria (VIDEO)

Shko poshtë

default Femrat i josh pasuria (VIDEO)

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Oct 18, 2013 6:32 am


Vitali Zdorovetski edhe një herë ka arritur që në një kohë rekord të tërheqë miliona shikues në YouTube, përmes një kamere të fshehtë.
Këtë herë ai e bëri një skemë, në të cilën ai përpiqet të tregojë nëse femrat me të vërtetë pranojnë të shkojnë me një mashkull, duke u tërhequr nga pasuria e tij. 
Eksperimenti i tij ishte mjaft e thjeshtë: ai e pyeti vajzën nëse ajo do që të shkojë për darkë me të, dhe kur ajo refuzoi, ai i tregoi veturën e tij superluksoze. 
Vajza menjëherë ndryshoi mendjen dhe pranoi që të shkojë me Vitalin, por ai tha se nuk i pëlqejnë femrat aventuriere.
/Shekulli Online/ E.L/

avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Femrat i josh pasuria (VIDEO)

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Oct 21, 2013 5:56 am

Mendoj se femrat i josh siguria financiare dhe meshkujt "fitues" prandaj te pasurit hyjn ne kete rreth...avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi