Miss Universi rrezikon të dënohet me 2 vjet burg në Indi (FOTO)

Shko poshtë

default Miss Universi rrezikon të dënohet me 2 vjet burg në Indi (FOTO)

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Oct 14, 2013 3:34 am

[url=http://www.shekulli.com.al/website/images/images14/Olivia Culpo.jpg]
[/url]

[url=http://www.shekulli.com.al/website/images/images14/Olivia Culpo.1.jpg][/url]
[url=http://www.shekulli.com.al/website/images/images14/Olivia Culpo.2.jpg][/url]
[url=http://www.shekulli.com.al/website/images/images14/Olivia Culpo.3.jpg][/url]Një set fotografik i realizuar në Indi, mund ti kushtojë 2 vjet burg Miss Universit, Olivia Culpo.
Siç shkruan “Huffington Post”, Olivia Culpo ka qëndruar në Indi për rreth 10 ditë, ku ka realizuar një set fotografik për një firmë këpucësh në monumentin Taj Mahal.
Sipas autoriteteve indiane, në monumentin Taj Mahal ndalohet çdo lloj aktiviteti komercial, për të ruajtur vlerat historike dhe arkeologjike të monumentit.
Përveç Miss Universit dhe stilistes së saj Sanjana Jon, nën hetim janë edhe rojet e sigurisë së monumentit, të cilët kanë lejuar realizimin e fotografive.
Olivia Culpo rrezikon 2 vjet burg dhe një gjobë prej 1600 dollarësh.
 avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi