Çfare eshte nje femer ?!

Shko poshtë

default Çfare eshte nje femer ?!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sat Oct 05, 2013 7:03 am

Çfare eshte nje femer ?!
Nje femer eshte gjeja me e bukur qe Zoti ka krijuar !
Kompromisi i saj fillon qe ne moshe te re !
Ajo sakrifikon çokollatat e saja per vellan e saj !
Me vone ajo sakrifikon dashurine e saj veç per te pare familjen e saj te lumtur !
Sakrifikon veten e saj per burrin dhe femijet !
Dhe ne fund jeta e saj mbaron duke sakrifikuar veten per lumturine e te tjereve !
Eshte krijesa e Zotit me te cilen askush nuk mund te krahasohet ! Respekto çdo vajze/grua ne jeten tende !
Ti nuk e di çfare ajo sakrifikon per TY !avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Çfare eshte nje femer ?!

Mesazh nga marino77 prej Mon Oct 07, 2013 4:12 am

per mua femra eshte nje bashkekrijese me mashkullin
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi