......................Djemte dhe Vajzat

Shko poshtë

default ......................Djemte dhe Vajzat

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sat Oct 05, 2013 6:38 am

......................Djemte dhe Vajzat

Djemte pine qe te harrojne vajzat ,
Vajzat pine qe te kujtojne djemte !
Kur Djemte bien ne dashuri behen te varfer ,
Kur Vajzat bien ne dashuri behen te bukura ! 
Djemte harrojne dhe nuk falin ,
Vajzat falin dhe nuk harrojne !
Djemte largohen kur ndjejne per nje vajze tjeter ,
Vajzat largohen kur ndjejne largimin e djalit ! 
Djemte shfaqin interes per cdo vajze te bukur , 
Vajzat shfaqin interes vetem per djalin qe duan ! 
Djemte duan te jene dashuria e pare e nje vajze ,
Vajzat duan te jene dashuria e fundit e nje djali !avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi