Së shpejti do ta thërrasë vjehërr Sali Berishën

Shko poshtë

default Së shpejti do ta thërrasë vjehërr Sali Berishën

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Sep 30, 2013 8:36 pm

Edhe pse ka kohë që është e lidhur me Shkëlzen Berishën, moderatorja e njohur dhe ish-modelja, Armina Mevlani, nuk ndihet ende e gatshme të flasë hapur për këtë romancë dashurie, megjithatë duket mjaft e lumtur në krahët e djalit të is- kryeministrit Berisha.

“Thjeshtë nuk kam dëshirë të flas për jetën time private”, shprehet ajo për “Zëri”.

Edhe pse preferon ta mbajë të fshehtë jetën private në sytë e opinionit, lidhja e saj me Shkëlzenin tashmë është e ditur. Ndërkaq sa i përket profesionit, ajo vazhdon të jetë majft e suksesshme në punën që bënë. 

Tani Arminën do të kemi rastin ta shohim në drejtimin e edicionin të katërt të shout “Dancing With The Stars”. Për të kjo do të jetë një eksperiencë e këndshme, ku përveç se do të prezantoj spektaklin ajo ka menduar të paraqitet edhe me surpriza të tjera.

“Puna që do të kem në ‘Dancing With The Stars’ do të jetë mjaftë sfiduese për mua, mendoj se kjo është një mundësi shumë e mirë për mua. Por ajo që mund t’u them është se nuk do të ketë vetëm prezantim, do ketë edhe surpriza të tjera”, shton ajo.
avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Së shpejti do ta thërrasë vjehërr Sali Berishën

Mesazh nga Katilja prej Wed Oct 02, 2013 5:09 am

kjo esht e mir...shpresoj ta mbaj fjalen aii


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi