Belgjikë, modelja shqiptare provokon përsëri

Shko poshtë

default Belgjikë, modelja shqiptare provokon përsëri

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed Sep 25, 2013 10:26 pmCilësohet si njëra nga modelet shqiptare më të guximshme që shfaqet e zhveshur në publik. Siç duket, qëndrimi në Belgjikë e ka bërë Teuta Baleçin të mos ndjehet e ndrojtur pranë aparatit fotografik.
Ajo ka kohë që po e ushtron profesionin e modelingut nëpër botë dhe çdo herë e më shumë po arrin të jetë e kënaqur me veten. Teuta është pjesë e “Models on Stage Vof” në Belgjikë, ku përvoja në të ka ndikuar që ajo të arrijë suksese të mëtejme në këtë fushë.
/Shekulli Online/ E.L/avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi