Elhaida: Voice, ma ka ndryshuar jetën

Shko poshtë

default Elhaida: Voice, ma ka ndryshuar jetën

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Sep 24, 2013 8:13 pm


Elhaida Dani thotë se “The Voice of Italy” ia ka ndryshuar asaj jetën, por jo edhe personalitetin.
Pas një varg suksesesh në festivale të ndryshme në Shqipëri dhe jashtë saj, viti i kaluar ishte kulmi për karrierën e Elhaidas. Këngëtarja shqiptare triumfoi në spektaklin italian të muzikës, duke u shpallur zëri më i mirë i Italisë, për të cilin pranon se ia ka ndryshuar edhe jetën.
“Ishte një eksperiencë që më ka ndryshuar jetën në kuptimin e vërtetë të fjalës, por pa më ndryshuar mua”.
“Kam punuar me njerëz që unë nuk mendoja se mund t’i njihja ndonjëherë, dhe pikërisht këta njerëz dhe  eksperienca më kanë bërë të kuptoj shumë gjëra dhe t’i jem mirënjohëse Zotit dhe familjes sime për gjithçka që kam”, ka thënë këngëtarja gjatë një interviste për “Zëri”.
/Shekulli Online/ E.L/
avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Elhaida: Voice, ma ka ndryshuar jetën

Mesazh nga Katilja prej Wed Oct 02, 2013 5:10 am

kjo na krenoi....urime suksese tmetejshme


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi