Rita Ora do të martohet (FOTO)

Shko poshtë

default Rita Ora do të martohet (FOTO)

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Sep 24, 2013 5:29 am

Rita Ora pritet të marrë një propozim për martesë nga i dashuri i saj. 
Dj Calvin Harris ka disa muaj që është bashkë me këngëtaren kosovare dhe mesa duket ai ndjehet aq i dashuruar sa kërkon të martohet me të.
Harris me afrimin e ditëlindjes së tij në fillim të vitit të ardhshëm thuhet se po planifikon një festë unike, ku atje do t’i bëjë edhe propozimin për martesë Ritës.
“Kur janë së bashku ata ndihen si në parajsë, ata thjeshtë e adhurojnë njëri-tjetrin”, ka thënë një burim për revistën britanike “Look”.
“Ata kanë filluar të takohen me njëri-tjetrin para pak muajsh, por martesa është diçka për të cilën ata kanë menduar dhe kanë biseduar. Calvin mbush 30 vjeç në muajin janar dhe nuk është befasi nëse ai i propozon asaj martesë”, ka vazhduar burimi.
Këngëtarja britanike Ellie Goulding është shoqe e mirë e të dy muzikantëve dhe thotë se ata janë shumë të lumtur së bashku.
“Unë dhe Calvin jemi miq të mirë dhe mendoj se ai dhe Rita vërtetë janë mirë së bashku. Më pëlqen karakteri i Ritës, ajo është një nga shoqet e mija më të mira në botë dhe fakti se ata po takohen së bashku është i përkryer”, ka thënë ajo.
/Shekulli Online/ E.L/

avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Rita Ora do të martohet (FOTO)

Mesazh nga Katilja prej Wed Oct 02, 2013 5:12 am

epo urime trashegimee


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Rita Ora do të martohet (FOTO)

Mesazh nga marino77 prej Wed Oct 02, 2013 8:48 pm

hajd me trashegime
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Rita Ora do të martohet (FOTO)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi