“Katundaret” seksi të Zvicrës (FOTO)

Shko poshtë

default “Katundaret” seksi të Zvicrës (FOTO)

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Sep 23, 2013 11:55 pmJa cilat janë “katundaret” më seksi në Zvicër. Këto foto janë realizuar për kalendarin e vitit 2014, i cili do të shpërndahet në Zvicër. Janë përzgjedhur pikërisht disa top-modele, të cilat kanë pozuar në fshat si fermere, në pozicione të ndryshme, por edhe me trup gjysmë të zhveshur. Pritet që ky kalendar shumë i veçantë, të blihet më shumë nga meshkujt, të cilëve këto foto pritet t’i ‘zhvillojnë’ imagjinatën.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: “Katundaret” seksi të Zvicrës (FOTO)

Mesazh nga Katilja prej Wed Oct 02, 2013 4:55 am

Mpyeti njeri ktu afer nca vendi esht ky fshati???Aaahaaaha


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi