Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?

Shko poshtë

default Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Sep 23, 2013 2:58 am


“Fresh Face France 2013”, kështu quhet konkursi i cili sot përfundon në një finale dhe ku kanë mbetur vetëm 7 femra dhe 8 meshkuj për fytyrën më të freskët dhe më të bukur në Francë.
Burimi:BalkanWeb
Ne mësuam se në finale është edhe djaloshi 19-vjeçar nga Prishtina, Dijon Alidemaj.
Ai është shqiptari i vetëm në këtë konkurs dhe, nëse fiton, mësojmë se Dijoni do të shkojë në Barcelonë për të përfaqësuar Francën, dhe, nëse jo, deri këtu ku ka arritur, ai do të ketë një kontratë me këtë agjenci dhe do të jetë model për disa firma të njohura, si Hollister, D&G etj. Ne urojmë që shqiptari të fitojë edhe artistë të huaj dhe ata të botës së modës që e kanë parë djaloshin, e konsiderojnë si një fytyrë shumë të rrallë dhe mjaft simpatike.
 


avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Një shqiptar fytyra më e bukur e Francës?

Mesazh nga Katilja prej Wed Oct 02, 2013 4:56 am

kot sthon :Meshkujt e Shqipris jan yjeee


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi