Sekreti i gishtërinjve!

Shko poshtë

default Sekreti i gishtërinjve!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sun Sep 22, 2013 8:42 pmJa edhe risia e radhës.
A keni shikuar ndonjëherë se si duken gishtërinjtë e juaj të këmbëve? Nëse shikojini sesi janë në raport me njëri-tjetrin, sepse duke e analizuar pozicionin do të kuptoni edhe origjinën tuaj.
Fotoja që po e shihni e shpalon më së miri atë. Kështu shkruan e përditshmja italiane Mondo Today.
Po ju shpjegojmë se pozicioni i parë tregon se ju keni origjinë egjiptiane, pozicioni i dytë tregon se origjina juaj është romake, i treti për origjinën greke, i katërti për origjinë gjermane dhe i pesti për origjinë kelte.
/Shekulli Online / E.L/avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Sekreti i gishtërinjve!

Mesazh nga Katilja prej Mon Sep 30, 2013 5:26 pm

3_origjin greke....


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Sekreti i gishtërinjve!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Oct 01, 2013 4:59 am

1 ,,,, tregon se ju keni origjinë egjiptiane hihihi avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Sekreti i gishtërinjve!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi