Rita Ora, topless për një tatuazh, kokën e një vajze ikonë

Shko poshtë

default Rita Ora, topless për një tatuazh, kokën e një vajze ikonë

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Mon Sep 16, 2013 2:39 am

Rita Ora ka menduar qe te kopjoje shoqen e saj te ngushte edhe ne drejtim te tatuazheve.

Si dy mikesha të ngushta, Rita Ora dhe modelja Cara Delevingne shpenzojnë vazhdimisht kohë bashkë. E për këtë arsye, nuk ishte një befasi që të dy vajzat i shërbyen njëra-tjetrës si mbështetje morale kur realizuan më parë gjatë javës nga një tatuazh.

Të pranishme në javën e modës në New York, vajzat vizituan një prej salloneve më të famshme të tatuazheve në botë, ku secila vendosi të realizonte një tatu.

E ndërsa Cara, e cila kishte edhe më parë katër tatuazhe në trupin e saj vendosi të shkruante një emër të thjeshtë në dorë, Rita zgjodhi diçka më ekstravagante, vajzën ikonë të pikturave të Alberto Vargas për ta vendosur në trupin e saj.


avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi