A E Njihni Shumëfishimin Kinez ?, Do Të Mahniteni, Momenti Të Testoni Aftësitë Tuaja! (Video)

Shko poshtë

default A E Njihni Shumëfishimin Kinez ?, Do Të Mahniteni, Momenti Të Testoni Aftësitë Tuaja! (Video)

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sun Sep 15, 2013 1:38 am


Nëse mendoni se jeni i mirë paso shumë i mirë në shumëfishime dhe ushtrimet matematikore, atëherë erdhi momenti të testoni aftësitë tuaja! Nga ana tjetër, nëse jeni “tap-topi” në arsim dhe me matematikë, ushtrimi kinez do t’ju ndihmojë për t’u bërë ”matematikanë” të mëdhenj!
Pë më shumë spektakël matematikor në videon në vijim:avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi