Zhvishet Dafina Zeqiri (FOTO)

Shko poshtë

default Zhvishet Dafina Zeqiri (FOTO)

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Sep 12, 2013 8:41 pm

Këngëtarja Dafina Zeqiri shpesh di të na habisë me veshjet dhe pamjen e saj të çuditshme. Por kësaj radhe ajo që na ka çuditur paksa, është fakti se Dafina është shfaqur e zhveshur.
Në rrjetin social, “Instagram”, Dafi ka postuar disa fotot ku ajo është zhveshur.
Dafina Zeqiri tregohet edhe e marrosur pas Lamborghinit.
Gjithashtu ajo ka ekspozuar tatuazhet që ka në trup, si dhe tatunë më të re, që ka bërë në krahun e majtë.
Ende nuk dihet nëse këto foto janë bërë për xhirimet e klipit të këngës më të re “Time Out” ose janë vetëm një set fotosh', por duket se është një set profesional pasi këngëtarja shihet e rregulluar dhe me make up.
/Shekulli Online/ E.L/
avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi