Biondja për të cilën Adrian Gaxha la Luana Vjollcën

Shko poshtë

default Biondja për të cilën Adrian Gaxha la Luana Vjollcën

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sat Sep 07, 2013 8:38 pm


Pasi që ndërpreu lidhjen shumë vjeçare të dashurisë me moderatoren e njohur Luana Vjollca, ku si shkak për ndarje thuhet të ketë qenë largësia e cila edhe e bën të veten, ndërkohë që miq të këngëtarit thuhet të kenë pohuar se edhe tradhtia që Gaxha i ka bërë Luanës mund të jetë shkak për këtë ndarje.
Por edhe përkundër kësaj ndarje dhe angazhimeve të shumta që ka Adriani, gjykuar nga kjo foto e siguruar së fundi, në të cilën Gaxha duket shumë i relaksuar, mund të thuhet se vajza bionde ka filluar t'i hyje në zemër këngëtarit.
Akoma nuk mund të konkludohet nëse pikërisht kjo bukuroshe është bërë shkak për ndarjen nga Luana!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi