Një ditë.............

Shko poshtë

default Një ditë.............

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Aug 30, 2013 9:18 pm

Një ditë, në ndonjë vend, në ndonjë cep, pashmangshmërisht do të takohesh me vetveten. Dhe kjo, vetëm kjo, mund të jetë më e lumtura ose më e hidhura e ditëve të tua. 

Pablo Nerudaavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Një ditë.............

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Aug 30, 2013 9:19 pm

Nje dite do te kerkosh te zberthesh mijerat arsye pas Pse-ve... Si femije me rrjete fluturash do kacafytesh reve... Asgje sdo kapesh gjersa nata te shtrihet... E bluja nga e zeza me yjet te perpihet... Mes teje dhe henes do jete distance vetem nje gisht... Dhe jeta me endrrat ne lufte pambarimisht...avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi