C'far ju mungon ne keto momente...??

Shko poshtë

default C'far ju mungon ne keto momente...??

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sat Aug 24, 2013 9:52 pm

C'far ju mungon ne keto momente:

<1> oferta 3g ne cel
<2> mami ose babi
<3> shoqeria
<4> personi i zemres
<5> nje sms ne inbox
<6> dicka tjeter.......



avatar
♛Melody♛



Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: C'far ju mungon ne keto momente...??

Mesazh nga marino77 prej Mon Sep 30, 2013 6:57 am

shume gjera dhe asgje
avatar
marino77



Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: C'far ju mungon ne keto momente...??

Mesazh nga Katilja prej Mon Sep 30, 2013 5:23 pm

Babi qe ka 5 vite se ka vdekur....ai me mungon shum


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
Katilja



Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: C'far ju mungon ne keto momente...??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi