Cfare Tipi Jeni ?

Shko poshtë

default Cfare Tipi Jeni ?

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sun Aug 04, 2013 6:54 pm

TEMA : Cfare Tipi Jeni ?

1-) Nevrik/e
2-) i/e Qete
3-) Shakaxhi/e
4-) RomanTik/e
5-) GenjeshTar/e
6-) i/e Dashur
7-) KrimineL/e
8-) i/e Turpshem/e
9-) XheLoz/e
10-) mashtrues/eavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Cfare Tipi Jeni ?

Mesazh nga Katilja prej Tue Aug 06, 2013 3:36 am

nevrike edhe kriminele


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Cfare Tipi Jeni ?

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Aug 06, 2013 8:56 am

2-) e Qete 
3-) Shakaxhieavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Cfare Tipi Jeni ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi