Më i rëndësishëm seksi apo celulari?

Shko poshtë

default Më i rëndësishëm seksi apo celulari?

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Aug 01, 2013 11:54 pm

62% e femrave britanike pranojnë se iu përgjigjen thirrjeve, apo lexojnë sms-të dhe email-et e ardhur në celular gjatë marrëdhënieve seksuale.

A do ta kontrollonit telefonin tuaj celular gjatë seksit? Ndoshta duhet të pranoni se kur marrëdhënia seksuale nuk ju tërheq, do ta kontrollonit. Por nëse ndihesh super gjatë saj, ndoshta as nuk do ta kuptonit që telefoni juaj është duke rënë. Me sa duket, 62 % e femrave britanike pranojnë se e kontrollojnë telefonin e tyre gjatë marrëdhënieve seksuale. Ndoshta ende nuk kanë gjetur partnerin e duhur!

Nga 1747 burra dhe gra të cilët iu nënshtruan studimit, vetëm 48 % e burrave e pranuan se e kontrollojnë. 34 % pohuan se i përgjigjeshin një thirrjeje, 24 % lexonin një tekst mesazhi dhe 22% kontrollonin një email.

Burimi: Cosmopolitanavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Më i rëndësishëm seksi apo celulari?

Mesazh nga Katilja prej Tue Aug 06, 2013 3:39 am

celulari per seks ka koh nuk esht mir me fol ende per kto gjonna


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Më i rëndësishëm seksi apo celulari?

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Aug 06, 2013 9:00 am

Te dy..:geek:avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Më i rëndësishëm seksi apo celulari?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi