Personaliteti ynë sipas ngjyrave

Shko poshtë

default Personaliteti ynë sipas ngjyrave

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Jul 25, 2013 7:22 am


Ne të gjithë kemi një ngjyrë të preferuar, e cila harmonizohet mirë me lëkurën, flokët dhe sytë tonë.


E kuqja: Kjo është ngjyra e personave të pasionuar, me një personalitet të fortë dhe sensual që i pëlqen të joshin dhe drejtojnë. Kjo është një ngjyrë që do të afirmojë dëshirën tuaj për të joshur, për të rritur besimin e rekomanduar.

E zeza: Ngjyra simbol e elegancës. Ju pëlqen të viheni re, por pa tërhequr shumë vëmendjen. Kjo ngjyrë duhet patjetër të jetë pjesë e gardërobës së çdo femre për shkak se ajo është ndjellëse.

E gjelbra: kjo ngjyrë është simbol i natyrës dhe freskisë. Personi përshkruhet si i rezervuar, emocional dhe i ndjeshëm, kurioz dhe shpesh i pavendosur.

E verdha: Ju jeni një person që dini se si të manipuloni gjuhën. Një ngjyrë që përdoret rrallë, por ndihmon në luftën kundër depresionit të përkohshëm.

Roza: Njerëzit të cilët vishen me rozë janë qenie jashtëzakonisht të ndjeshme.

Blu: Bluja ngjall pafundësinë. Kjo ngjyrë tregon personalitet të butë dhe elastik, karakter të fortë dhe autoritar. Ju kërkoni marrëdhënie të qëndrueshme.

E bardha: Është ngjyra e pastërtisë dhe pafajësisë. Veshja me të bardha imponon një formë respekti dhe distance.

Kafja: Kjo është një ngjyrë e butë dhe e ngrohtë, duke vënë në pah dy tipare, njeri i shoqërueshëm dhe modest.
avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Personaliteti ynë sipas ngjyrave

Mesazh nga Katilja prej Tue Aug 06, 2013 9:24 pm

E zeza: Ngjyra simbol e elegancës. Ju pëlqen të viheni re, por pa tërhequr shumë vëmendjen. Kjo ngjyrë duhet patjetër të jetë pjesë e gardërobës së çdo femre për shkak se ajo është ndjellëse.


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi