Një test i vogël inteligence

Shko poshtë

default Një test i vogël inteligence

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Jul 18, 2013 3:47 am

Një zotëri është martuar me një vejushë që kishte disa fëmijë me burrin e parë, por edhe ai (pra burri) kishte fëmijët e tij nga martesa e parë. 
Dhjetë vite me vonë, ndodhi një përleshje në familje e numri i përgjithshëm i fëmijëve atëherë ishte 12. Gruaja vrapoi tek i shoqi duke bërtitur: 
Nxito shpejt! Fëmijët e tu dhe fëmijët e mi po zihen me fëmijët tanë. 
Duke pasur secili nga bashkëshortet nëntë fëmijë, sa fëmijë linden gjatë këtyre dhjetë vjetëve?avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi