Mjekët: Mos vishni pantallona të shkurtëra

Shko poshtë

default Mjekët: Mos vishni pantallona të shkurtëra

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Jul 11, 2013 6:00 pm


Kemi vapë dhe njëkohësisht na pëlqen të dukemi sekis.
Kjo është stina e verës e mbushur plot e përplot me moment të bukura por edhe të padurueshme nga temperaturat e larta.
Kryesisht vajzat adoleshente pëlqejnë të veshin pantallona të shkurtra por diçka nuk shkon mes tyre.
Mjekët kanë dalë në konkluzioninse pantallonat e shkurtër nuk të bëjnë mirë për shëndetin pasi ato ntë nxjerrin në pah çdo kg të tepërt dhevështirësojnë qarkullimin e gjakut.
Prandaj ajo që duhet të bëni është mos t’i vishni në mënyrë kategorike këta pantallona të ngushtë./alb-observer.com/avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mjekët: Mos vishni pantallona të shkurtëra

Mesazh nga Katilja prej Wed Oct 02, 2013 5:03 am

nuk mundem ti vesh sepse kam nje nishan ne pjesen e pasme mvjen zor ta vesh nje pal xhinse tshkurtra


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mjekët: Mos vishni pantallona të shkurtëra

Mesazh nga marino77 prej Wed Oct 02, 2013 8:47 pm

kta mjeket sdine sec thone
avatar
marino77Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Male
Mosha Mosha : 33
Numri i postimeve Numri i postimeve : 212
Faleminderit Faleminderit : 23
Antaresimi Antaresimi : 30/09/2013

Shiko profilin e anëtarit http://varja@hotmail.gr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Mjekët: Mos vishni pantallona të shkurtëra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi