Testi i këmbës se djathtë

Shko poshtë

default Testi i këmbës se djathtë

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Jun 20, 2013 6:59 am

TEST 

Testi i këmbës se djathtë

Provojeni atë, ju nuk do ta besoni ..Ju do përpiqeni disa here per ta realizuar por pa sukses.

1.-Pra ashtu si jeni ulur ne karrige,ngrijeni kemben e djathte nga toka

Me kemben tuaj beni rrath djathtas ashtu si levizin akrepat e ores.

2.-Ndërsa duke bërë rrathë me këmbën tuaj të djathtë (në drejtim te djathte ashtu si akrepat e orës)shkruani numrin 6 në ajër me dorën tuaj të djathtë.

Pastaj këmba juaj do të ndryshojë drejtim.

3.Ju hoqa trurin eeee?nuk mund ta komandoni! avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Testi i këmbës se djathtë

Mesazh nga Katilja prej Tue Jul 16, 2013 2:35 am

si me qen kalama lash nam me kto veprime nsy tvllait


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi