2 teste te mendjes dhe psikologjike ... Do t'ju lejne te habitur !

Shko poshtë

default 2 teste te mendjes dhe psikologjike ... Do t'ju lejne te habitur !

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Jun 20, 2013 6:57 am

2 teste te mendjes dhe psikologjike ... Do t'ju lejne te habitur !

TEST 1

Kjo është historia e një vajzë te re.

Në funeralin e nënës së saj, ajo sheh një djale të ri që nuk e njihte. Djali ishte shume i bukur,ishte njeriu i ëndrrave të saj.
Ra në dashuri me shikim te pare.
Disa ditë më vonë kjo vajzë e re vrau motrën e saj ..

Pyetje:
C'fare motivi kishte për të vrarë motrën e saj;

MOS SHKO menjëherë poshtë për të lexuar PËRGJIGJEN.

MENDONI PËRGJIGJEN tuaj të parë.

PERGJIGJA:
Ajo shpresonte që djali të rishfaqej përsëri në funeralin.
Info: Nëse jeni përgjigjur saktë pyetjes, ju mendoni si një psikopat.
Kete test përdor një psikolog i famshëm amerikan për të përcaktuar nëse nje njeri ka mentalitet vrasës.
Disa kriminelët që i kanë bërë testin i jane pergjigjur saktë pyetjes.
Nëse ju nuk e gjeni pergjigjene sakte.good for you!
Nëse miqtë tuaj gjejne pergjigjen e sakte. Mbani distancën tuaj!

TEST 2

Duhet bere brenda 10 sekondash,përndryshe ajo nuk do të ketë sukses.Dedikuar atyre qe din mire anglishten.
Llogarisin se sa 'F' ka teksti i mëposhtëm:

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

FINISHED FILES ARE THE RE-

SULT OF YEARS OF SCIENTIF-

IC STUDY COMBINED WITH THE

EXPERIENCE OF YEARS

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

Mos shkoni më poshtë, nëse ju nuk e keni përfunduar numërimin,mbasi ti keni numeruar lexoni me poshte pergjigjen !

PERGJIGJA:
OK
Sa?- Tre;

Gabim, janë gjashtë - nuk është shaka!

Shih më lart dhe numëroini prap!

Mendja nuk mund të perllogarite "OF".

E tmerrshme eeee?

Kush mati gjashtë është gjeniale, katër ose pesë janë të rralla, tre janë normale .. Më pak se tre ndryshoni syzet!avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: 2 teste te mendjes dhe psikologjike ... Do t'ju lejne te habitur !

Mesazh nga Katilja prej Tue Jul 16, 2013 2:37 am

pa lexu pergjigjen tek e para edhe tek e dyta
te e 1 ajo vret motren e saj nmenyr qe ai cuni bukur tvij serish nvarrimin e motres e ajo ta shoh sewrish tek e dyta \
te e dyta gjewta 3 lexova pergjigjen edhe e kuptova


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi