Meshkujt? Kjo është mosha e vërtetë kur arrijnë pjekurinë

Shko poshtë

default Meshkujt? Kjo është mosha e vërtetë kur arrijnë pjekurinë

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Jun 14, 2013 12:52 amTetë në dhjetë gra janë të bindura se që meshkujt  të rriten është e pamundur, ose gati e pamundur.
Ata luajnë me videolojëra, hanë shpifësira në dy të natës, tregojnë barcaleta pa kripë, nuk dinë të gatuajnë asnjë vezë, të gjitha këto sinjale të pagabueshme papjekurie, që në shumë raste zgjat deri në moshën 40 vjeçare.
Adoleshenti gjendet tek çdo burrë, është gjithnjë aty dhe për këtë arsye nje kanali televiziv ka kryer një sondazh, ku konfirmohet kjo që thamë më sipër.
Sipas sondazhit meshkujt e arrijnë pjekurinë, ose moshën e arsyes, shumë, po shumë më vonë se femrat, pjekuri që shpesh herë zgjat të vijë deri kur mashkulli shkon 43 vjeç.
Disa pak vite më para, pse jo edhe ca vite më vonë, raste ka plot, por një gjë është e sigurt, shumica dërrmuese, pa kaluar të dyzetat, harrojeni se kanë kapur pjekurinë. /noaavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Meshkujt? Kjo është mosha e vërtetë kur arrijnë pjekurinë

Mesazh nga Katilja prej Tue Jul 16, 2013 2:38 am

sma merr mendja se e arrijn sepse po ta arrijn nuk bejn ca veprime qe nuk u ka hije


Jam fisnike kam zemeren gure
Si Shqiponja ne flamure
Mburrem dhe jam krenare
Qe kam lindur Shqiptare
nga do qe te jem me ndjek fati
se jam vajze Matjane  hesapi!!
avatar
KatiljaShteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Mosha Mosha : 23
Numri i postimeve Numri i postimeve : 261
Faleminderit Faleminderit : 41
Antaresimi Antaresimi : 13/07/2013

Shiko profilin e anëtarit http://antonela.haxhiu@yahoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi