Filozofi
Art Figurativ
Foto Lajm
  1. Foto 1

  2. Foto 2

  3. Foto 3

  4. Foto 4

  5. Foto 5

Si lindi këndimi?
Njerëzit u këndonin ndjenjave të tyre shumë më përpara sesa të ishin në gjendje të flisnin për mendimet. Por sigurisht nuk duhet të imagjinojmë se këndimi i asaj kohe ishte njëlloj me të sotmin. Vokalizmi prehistorik Në fillimet e saj, kënga u ngjante tingujve si cicërima e zogjve apo...[Lexo]
Nostalgjia sjell efekte pozitive
Thonë se kujtimet e së shkuarës ose ndryshe nostalgjia, u bëjnë njerëzve keq. Por shumë larg nga lëndimi i vetes, kujtimi i së shkuarës mund të na bëjë më optimistë për të ardhmen. Individët që janë nostalgjikë për vitet e mëparshme të jetës kanë një këndvështrim pozitv...[Lexo]
Meshkujt më të zjarrtë në dimër?
Stina e dimrit jo vetëm që ndez zjarre ndër vatra, por gjithashtu nuk le pa ndezur edhe trupat. Sipas një studimi të ri, gjatë muajit dhjetor, janar dhe shkurt te meshkujt rritet zgjimi seksual. Kështu, mos t’ju duket aspak e pazakontë, nëse gjatë muajve të ftohtë...[Lexo]
Filma Shqiptare
Tema Fundit
» Lini nje mesazh..
Mon Jan 27, 2014 7:15 am nga ♛Melody♛

» Kenga qe po degjoni tani.................???
Mon Jan 27, 2014 7:09 am nga ♛Melody♛

» Si do te ishte nje pikture, nese ne te do pikturohej jeta juaj?
Mon Jan 27, 2014 7:00 am nga ♛Melody♛

» Si mendoni, cila eshte karakteristika me pozitive e shqiptareve?
Mon Jan 27, 2014 6:58 am nga ♛Melody♛

» Trego........
Mon Jan 27, 2014 6:47 am nga ♛Melody♛

»  NDJENJAT ME TE MREKULLUESHME NE BOTE!
Mon Jan 27, 2014 6:36 am nga ♛Melody♛

»  Per Cfare jemi me te zotet ne Shqiptaret !?
Mon Jan 27, 2014 6:34 am nga ♛Melody♛

» What's on your mind....??
Mon Jan 27, 2014 6:33 am nga ♛Melody♛

» Ku keni deshir te jetoni ?
Mon Jan 27, 2014 6:27 am nga ♛Melody♛

» Miss Kosova-n, e refuzon Rusia e merr Donald Trump
Wed Jan 01, 2014 11:23 am nga Katilja

» Gjithmone do jete dicka.....
Wed Jan 01, 2014 4:19 am nga Katilja

» Nishanet në fytyrën tuaj dhe kuptimi i tyre
Wed Jan 01, 2014 4:17 am nga Katilja

» Mos nenvlerso......
Wed Jan 01, 2014 4:17 am nga Katilja

» Mendoj se..........??!!
Wed Jan 01, 2014 4:16 am nga Katilja

» Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke
Wed Jan 01, 2014 4:15 am nga Katilja

» Pershkruajeni veten me nje fjale ...
Wed Jan 01, 2014 4:14 am nga Katilja

» Dedikuar…
Wed Jan 01, 2014 4:14 am nga Katilja

» Thenie Me Spec.......!?
Wed Jan 01, 2014 4:11 am nga Katilja

» Thoni dicka ne Anglisht......?!
Wed Jan 01, 2014 4:10 am nga Katilja

» Thoni dicka..........
Wed Jan 01, 2014 4:09 am nga Katilja

»  Duhet ta dish se...
Wed Jan 01, 2014 4:08 am nga Katilja

» Kenge Shqip.....♪♫♩
Thu Nov 28, 2013 6:11 am nga marino77

» Bluja, ngjyra që mund të zëvendësojë kafeinën
Thu Nov 28, 2013 1:42 am nga ♛Melody♛

» Pse meshkujt kanë hundën më të gjërë dhe gjatë se femrat?
Thu Nov 28, 2013 1:38 am nga ♛Melody♛

» Mike dhe Rivale
Thu Nov 28, 2013 1:37 am nga ♛Melody♛

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 63 më Fri Oct 03, 2014 7:06 am
Shiko TV Shqip Live